Haber

Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyma Döğücü: “Yine Sancaktepe”

Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyma Döğücü: “Yine Sancaktepe”

İSTANBUL – Bingöllüler gecesi Sancaktepe Belediyesi tarafından düzenlendi. Gecede konuşan Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyma Döğücü, “Yine Sancaktepe” dedi.

Bingöllü vatandaşlar, Sancaktepe Belediyesi’nin konut mülkiyetinde ilçe genelinde bir araya geldi. Recep Tayyip Erdoğan Kültür Merkezi’nde düzenlenen etkinliğe, Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Bingöl Valisi Ahmet Hamdi Usta, Bingöl AK Parti Milletvekili Feyzi Korkutata, AK Parti Bingöl Milletvekili Feyzi Berdibet, Sancaktepe Kaymakamı Ahmet Karakaya, Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyma Döğücü’nün yanı sıra Bingöllüler katıldı. Merkez. Dernek Başkanı Hasan Dilsiz, partilerin Sancaktepe ilçe başkanları, Bingöl Belediye Başkanı Erdal Arıkan ve tüm Bingöllüler katıldı. Yediden yetmişe herkesin mutlu olduğu Bingöllülerle buluşma etkinliğinde sanatçı Abdurrahman Delen, sevilen şarkılarını tüm Bingöllüler için seslendirdi. Bingöllü vatandaşların gece yemeğiyle başlayan toplantısı, şehitlerimiz için saygı duruşu, İstiklal Marşı’nın okunması ve Sancaktepe Belediyesi’nin beş yılda neler yaptığını gösteren videoyla devam etti. Programın sonunda Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyma Döğücü, Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz’a plaket ve çiçek verdi.

“Yine Sancaktepe”

Gecede konuşan Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyma Döğücü, “Bingöllü kardeşlerimizle birlik olduk ve destek verdiler. Teşekkür ederiz. İlçemizde çok sayıda Bingöllü var. Çok memnunuz. İlk defa bir araya geldik. Kadın belediye başkanı olarak görev verildi.Başarılı olmalıyız.Sizlerin desteği bizim için önemli.AK Partili belediye olarak burada da sorumluluk alarak gece gündüz çalıştık.Görev yapanları görevlendirerek çalıştık. Geçmişteki liderlerin yaptıklarını Sancaktepe’de yaptık, hiçbir bahanenin arkasına saklanmadık, sözlerimizin yüzde 85’ini yerine getirdik, diğer söz verdiğimiz ama yapamadıklarımız ise Büyükşehir Belediyesi’ydi, bunlar da bizim ortak yürüteceğimiz projelerdi. İnşallah beş yılımızı doldurduk ve Belediye Başkanımız Murat’ın Büyükşehir Belediyesi’ne gelmesiyle Sancaktepe daha güzel yerlere gelecek, daha iyi hizmetler verecek.Genç bir ilçeyiz ve en çok okul yaptıran belediyeyiz. Bütün bu hizmetler, bayrağını ve milletini seven, onlara vatan ve millet diyenler tarafından desteklenmektedir. “Biz bunu yaptık ve yapacağız. Tekrar tekrar Sancaktepe diyoruz ve Bingöllü kardeşlerimizin desteğini bekliyoruz” dedi.

Bingöllülerle yapılan toplantıda konuşan Bingöl İl Dernek Başkanı Hasan Dilsiz, “İstanbul’un 39 ilçesi arasında Bingöllülerin en fazla yaşadığı ilçe Sancaktepe’dir. Sancaktepe’de bu kadar büyük bir program düzenlendi çünkü Başkan Yardımcımız Cevdet Yılmaz da oradaydı. Ayrıca Bingöl’den de yaklaşık 110 il, ilçede, “Meze derneği başkanlarımızın da katılımıyla yaklaşık 1200 kişinin katıldığı bir program düzenledik. Amacımız Bingöl’ü sadece Bingöl’de değil her yerde yaşatmak” dedi.

Geceye katılan şarkıcı Abdurrahman Delen, “Cumhurbaşkanımız Yardımcısı Cevdet Yılmaz’ın, belediye başkanlarımızın ve milletvekillerimizin burada olması çok güzel. Çok güzel bir organizasyondu. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Herkes çok keyif aldı.”

habersandikli.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu