Yaşam

Netflix’in Romantik Komedi Dizisi ‘Sex/Life’ 3. Sezonu Aldı mı?

Haziran 2021’de Netflix’te yayınlanmaya başlayan romantik komedi ‘Sex/Life’ dizisi kısa sürede büyük ilgi gören dizilerden biri oldu. Yapımcılığını Oscar ödüllü yapımcılar J. Miles Dale ve Jordan Hawley’nin üstlendiği ‘Sex/Life’ dizisi, ikinci dönemin ardından üçüncü dönem için onay alıp almayacağı merak ediliyordu.

Gelin detaylara birlikte bakalım.

Oscar ödüllü yapımcılar J. Miles Dale ve Jordan Hawley, başrollerini Sarah Shahi, Margaret Odette, Mike Vogel ve Adam Demos’un paylaştığı Netflix erotik drama dizisinin yapımcılığını üstlendi.

İlk dönemi Haziran 2021’de yayınlanan dizinin yönetmen, yapımcı ve yazar koltuğunda Stacy Rukeyser oturuyor.

Dizinin yaratıcısı Stacy Rukeyser, ikinci dönemin yayınlanmasının ardından henüz bitmediğini ancak anlatacak hikayeleri olduğunu söyledi.

Ancak Rukeyser daha sonra katıldığı bir programda dizinin ikinci döneminin platform tarafından desteklenmediğini ve bir daha Netflix ile çalışmayacağını belirtmişti.

Dizinin geçen ay Netflix’te yayınlanan ikinci sezonunun ardından final yapacağına dair bir süredir söylentiler dolaşıyor.

Şovun yıldızı Shahi daha sonra yaklaşan ABC hukuk draması Judgment’a imza attı.

Ayrıca Shahi, dizinin ikinci sezonu hakkında şunları söyledi: “İlk sezonda aldığım desteği kesinlikle alamadım. Diziyi karalamayacağım ama dizideki insanlardan ilk sezonda aldığım desteği kesinlikle alamadım.”

Tüm bunlar ‘Sex/Life’ın Netflix tarafından ikinci dönemden sonra iptal edildiği haberini pekiştirdi.

Sex/Life 3. sezonunun iptali hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu