Yaşam

Sevim Alan, tutuklu Dilan Polat’tan mesaj aldığını iddia etti

Yakın arkadaşı Dilan Polat’la ilgili açıklamaları dikkat çeken Sevim Alan, Polat’ın kendisine mesaj atarak, “Çocuklarımı seviyorum, koklayın, çok koklayın” dediğini iddia etti.

ÇOCUKLARI MERAK KONUSU OLDU

Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı, haklarında Kabahat Gelirlerinin Aklanmasının Önlenmesi, Vergi Usul Kanunu ile Futbol ve Diğer Kanunlardan dava açtı. Spor Bahis ve Baht Oyunları Yönetmeliği’ni ihlal ettikleri gerekçesiyle karşılaşmaları soruşturulan Engin ve Dilan Polat çifti, bir hafta önce tutuklanarak cezaevine gönderildi. Tutuklu çiftin iki çocuğunun akıbetinin ne olacağı sorusu merak konusu oldu.

“ÇOCUKLARIMI SEVİYORUM, ONLARI KOKUYORUM”

Dilan Polat, “Oğluma kim bakacak?” Tutuklama emrinden sonra. diye bağırdı. Polat’ın arkadaşı Sevim Alan, sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşım yaptı. Alan, soru-cevap bölümünde son kez Dilan Polat’la ilgili soruyu yanıtlayacağını belirtti. Daha önce arkadaşının Engin Polat tarafından uyuşturucuyla aldatıldığını iddia eden Alan, “Mesaj atıp dedi ki… Çocuklarımı sevin, koklayın, çok koklayın.”

ENGİN VE DİLAN POLAT OPERASYONU

İstanbul merkezli 6 ilde 1 Kasım’da gerçekleştirilen operasyonda aralarında Dilan Polat ve eşi Engin Polat’ın da bulunduğu 17 şüpheli gözaltına alındı. Soruşturma kapsamında şirketlerinde yapılan aramalarda dijital cihazları ve kitapları ele geçirilen, aralarında Polat çiftinin de bulunduğu şüpheliler hakkında Mali Kabahatleri Araştırma Kurulu (MASAK) tarafından ön soruşturma raporu hazırlandı. Milyonlarca liralık giriş olduğu belirlendi.

EŞZAMANLI OPERASYON YAPILDI

Paranın yine aile bireylerine ait şirketler arasında aktarıldığının belirlenmesi ve son aşamada Engin Polat’ın sahibi olduğu Milda Gayrimenkul adlı şirkette toplanarak gayrimenkul ve çok sayıda araç satın alınmasının ardından ekipler, Şüphelilerin kimliklerini tespit eden ve kimliklerini tespit eden İstanbul Mali Suçlar Şube Müdürlüğü, İstanbul, Ankara, Yalova, Ordu merkezli olarak Kırklareli ve Manisa’da 43 adrese eş zamanlı operasyon düzenledi.

haberpayas.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu