Yaşam

Sanatın yeni adresi: touché by N Kolay sahnesi

Türkiye’nin en kapsamlı finansal teknolojiler ekosistemi Etkin Bank’ın dijital bankası
N Kolay, bir yıl boyunca Güçlü PSM’de şehrin en popüler caz kulüplerinden touché sahnesine adını verecek. Faal Bank Müşteri Deneyimi ve İletişim Grubu Lideri Gamze Numanoğlu “25. Yılımızda, dijital bankamız N Kolay’ı kültür ve sanat alanında eşsiz bir yere sahip olan touché markasıyla buluşturmanın heyecanını yaşıyoruz” dedi. Güçlü PSM Genel Müdürü Filiz Ova, “touché by N Kolay, yeni adıyla özel etkinlikler sunmaya devam edecek” dedi.

Bu yıl 25. yılını kutlayan Faal Bank’ın dijital bankası N Kolay, Zorlu PSM’de yer alan, şehrin en popüler caz kulüplerinden Touché ile yepyeni bir işbirliğine imza atıyor. Bankacılığın ‘N Kolay’ını müşterilerine sunan N Kolay, caz performanslarından akustik konserlere, komedi gösterilerinden geniş yelpazesiyle yerli ve yabancı sanatçıları sanatseverlerle buluşturan touché sahnesine adını verecek. Bir yıl boyunca konsept partiler ve eğlenceli söyleşi etkinlikleri.

Gamze Numanoğlu: Heyecan verici bir işbirliği

Aktif Bank’ın kültür-sanat alanındaki temel direklerine bir yenisini eklemenin heyecanını yaşadıklarını belirten Faal Bank Müşteri Deneyimi ve Bağlantı Küme Lideri Gamze Numanoğlu, “Çeyrek yılı deviren bir banka olarak bu süreçte kültür sanat alanında topluma ve sosyal hayata değer katacak projelerimizi zenginleştiriyoruz, bu yolculukta çok eğleniyoruz.” Değerli bir yol arkadaşıyla tanıştığımız için mutluyuz. Bundan sonra Güçlü PSM’de yer alan ve İstanbul’un kültürel ve sanatsal etkinliklerinde özel bir yere sahip olan touché by N Kolay sahnesinde sanatseverlerle bir araya geleceğiz. “Müşterilerimizin hayatını kolaylaştıran dijital bankamız N Kolay başta olmak üzere ekosistemimizin üyeleriyle kültür sanat alanındaki desteğimiz artarak devam edecek” dedi.

Filiz Ova: Yeni İsmiyle En Özel Etkinliklerin Adresi Olacak

Zorlu PSM’nin kültür sanat alanındaki yolculuğunda sanatı destekleyen markalardan güç aldığını belirten Güçlü PSM Genel Müdürü Filiz Ova, “Touché açıldığı ilk günden bu yana yerli ve yabancı firmalara geniş bir ürün yelpazesiyle hizmet veriyor. çeşitli caz performansları, akustik konserler, talk showlar ve konsept partiler.” sanatçıları sahnesinde ağırladı. Bundan sonra da yeni adı “Touché by N Kolay” ile en özel etkinlikleri sanatseverlerle buluşturmaya devam edecek. “Sanatın güzelleştirici gücüne katkılarından dolayı Etkin Bank’a teşekkür ediyor, ilk marka iş birliğimizin hepimize hayırlı olmasını diliyorum.” söz konusu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haberguzelyurt.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu