Ekonomi

Purple, Mattress Firm ile ortaklık koşullarını güvence altına aldı

LEHI, Utah – Konfor teknolojisinde uzmanlaşmış bir şirket olan Purple Innovation, Inc. (NASDAQ: PRPL) bugün Tempur Sealy International, Inc. ile, Tempur Sealy’nin yatak perakendecisini satın almasına ilişkin FTC onayı beklenirken, Mattress Firm Inc. ile ortaklıklarına ilişkin bir anlaşma yaptığını duyurdu. Anlaşma, Purple’ın Mattress Firm ile olan ilişkisinin orijinal iki aylık sürenin ötesine geçerek en az on iki ay devam etmesini içeriyor.

Anlaşma ayrıca Purple ve Tempur Sealy arasındaki fikri mülkiyet anlaşmazlıklarını da sonuçlandırıyor. Gizli anlaşmanın bir parçası olarak Purple, GelFlex® Grid’de kullanılan kendine özgü Hyper-Elastic Polymer® jel malzemesi de dahil olmak üzere markası ve patentli teknolojileri üzerindeki kontrolünü sürdürüyor. CEO Rob DeMartini sonuçtan duyduğu memnuniyeti dile getirerek Mattress Firm’ün Purple’ın işleri için önemini ve genişleme potansiyelini vurguladı.

“Dünyanın İlk Basınçsız Yatağı” ile tanınan Purple Innovation, doğrudan tüketiciye, perakende ortakları ve kendi showroomları dahil olmak üzere çeşitli kanallar aracılığıyla şilte, yastık ve minder gibi bir dizi konfor ürünü pazarlamaktadır. Şirket, sektördeki konumunun altını çizen 30 yılı aşkın tescilli konfor teknolojisi gelişimini vurgulamaktadır.

Purple ve Tempur Sealy arasındaki anlaşma Purple için olumlu bir adım olarak görülüyor ve uyku ürünleri pazarındaki yenilikçilik kimliğini ve kilit teknolojilere sahipliğini pekiştiriyor. Bu bilgiler bir basın açıklamasına dayanmaktadır.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.

torbali-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu