Yaşam

Merakla beklenen Aşk-ı Memnu filminin Beşiri Lorin Merhart.

Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ, Beren Saat, Selçuk Metot, Hazal Kaya ve Nebahat Çehre’nin paylaştığı Aşk-ı Memnu dizisi yayınlandığı döneme damga vurdu. Bugün bile bölümleri büyük bir ilgiyle izlenen dizinin filmi “Bihter” olacak. Filmin merak edilen kadrosu netleşmeye başladı.

LORİN MERHART BEŞİR’İ OYNAYACAK

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre Bihter, Behlül, Firdevs Hanım, Nihal ve Peyker’in ardından dizide Beşir rolünü oynayacak isim de belli oldu. Daha önce Çukur filminde Beşir karakterini canlandıran Lorin Merhart oynayacak. Çukur dizisinde Kutay’ı canlandıran Merhart, Serhat Karaaslan’ın Oscar adaylığı da bulunan Les Criminals (Suçlular) adlı filminde başrolü oynuyor.

Merakla beklenen filmde Bihter rolünde Farah Zeynep Abdullah, Behlül rolünde Boran Kuzum, Nihal rolünde Helin Kandemir, Firdevs Hanım rolünde Hande Ataizi, Peyker rolünde Nezaket Erden ve Matmazel rolünde Ebru Özkan oynayacak.

LORIN MERHART KİMDİR?

Lorin Merhart, 28 Ocak 1997’de Berlin, Almanya’da doğdu. Çocukluğunda Disney Channel’ın ilk Türkçe sitcom projesi olan “As The Bell Rings” ile çeşitli tiyatro ve televizyon programlarında yer aldı. Lorin Merhart eğitimine daha sonra “Drama Studio London”da tiyatro okuyarak devam etti. 2019’da Drama Studio London’dan profesyonel oyunculuk alanında lisans derecesi aldı.

Oyunculuk kariyerine 2007 yılında “Bende Sıra” adlı kısa film ile başlayan Merhart, 2012 yılında “Çan Çalıyor” dizisinde “Acar” karakterini canlandırmıştır. Daha sonra 2013 yılında “20 Dakika” adlı dizide oynamıştır. 2018 yılında ilk büyük ekran filmi “Bir Kız Bir Bara Girer”de rol alan genç oyuncu, en büyük çıkışını ise “Çukur” dizisindeki “Kutay” rolüyle yapmıştır.

Hande Ataizi Aşk-ı Memnu sinemasının yeni Firdevs Hanımı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu