Teknoloji

İTÜ Robot Olimpiyatları 25-26 Nisan’da Başlıyor

Bu yıl 15.si düzenlenecek. İTÜROdüzenleyeceği etkinliklerle robotik alanında çalışan öğrenciler, akademisyenler ve sektör temsilcilerini bir araya getirmeyi hedefliyor.

25-26 NisanEtkinlik ortasında gerçekleştirilecek etkinlik kapsamında yerli ve yabancı akademisyenler, sektör katılımcıları ve deneyimli öğrenciler tarafından robotik ve muayene bilimi gibi alanlarda seminerler, söyleşiler, paneller, çalıştaylar ve stantlar düzenlenecek.

Başvurular 20 Nisan’a kadar devam edecek.

İTÜ Robot Olimpiyatları (ITURO)Yarışmalarla eş zamanlı düzenlediği etkinliklerle bu alanda çalışan katılımcılara yol göstermekte ve katılımcıların bakış açılarını genişletmeyi hedeflemektedir.

Her yıl yaklaşık 10.000 katılımcıya ulaşan etkinlikte İTÜ’nün 250. yılına özel farklı tematik kategoriler yer alıyor. Bunlar; Pul Koleksiyoncusu, Renk Seçici, Çizgi İzleyici: Cumhuriyet Yolu, Lojistik, Trafik: İTÜ Ayazağa, Algolab, Senaryo: Arama KurtarmaVe Küçük Sumo.

100 bin TL’den fazla para ödülü!

İTÜRO’da bu yıl toplamda 100.000 TL’nin üzerinde para ödülü, toplam maliyeti 50.000 TL olan eğitimler ve çekilişlerden sürpriz ödüller veriliyor.

ITURO 2023 kategorilerine ve kategori kural kitapçıklarına www.ituro.org adresinden ulaşabilirsiniz.

Kayıt olmak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Instagram hesabı için bu linke tıklayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu