Haber

Hatay Defne’de deprem oldu mu? SON DAKİKA! Hatay’da bugün deprem var mı? AFAD ve Kandilli deprem listesi!

Hatay ‘da deprem mi oldu? AFAD ve Kandilli verilerine göre Hatay ‘de beyin sarsıntısı olup olmadığı merak ediliyor. Tamam, Hatay ‘da deprem mi oldu? Bugün Hatay Beyin sarsıntısı mı geçirdin? Kandilli Rasathanesi Hatay depremi ve AFAD Hatay deprem şiddeti merak ediliyor. Peki, Hatay’daki deprem ne kadar şiddetliydi? Hatay yakın deprem bilgileri için, AFAD son deprem listesi ve Kandilli son deprem listesi! Son sarsıntılar ve Son dakikabeyin sarsıntısı haberleri!

KANDİLLİ SON DEPREM

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi son dakika depremi haberler i ile vatandaşa anlık deprem haberi veriyor. Kandilli Rasathanesi, bölgesel olarak deprem araştırmaları yapmakta ve sitesindeki son 500 depremi kamuoyuna sunmaktadır.

KANDİLLİ’DEKİ SON DEPREM LİSTESİ

AFAD SON DEPREM

Afet ve Acil Durum İdaresi Başkanlığı Sarsıntı Daire Başkanlığı son dakika deprem haberleriyle vatandaşlara yeni deprem haberlerini vermeye devam ediyor.

AFAD SON DEPREM

BUGÜN Mİ OLDU?

“Bugün deprem oldu mu?” sorusuna verilen yeni yanıtı takip etmek için Kandilli Rasathanesi ve AFAD’ın internet sitesini takip edebilirsiniz. Burada anlık deprem analizleri yapılmakta ve en güncel verilerle sunulmaktadır. Son 500 depreme kadar bugün mü dün mü deprem oldu sorusunun cevabını Kandilli Rasathanesi ve AFAD’da bulabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu