Ekonomi

Eminönü’nde Taksilerde Denetim: 8 Sürücüye 5 Bin 33 Lira Para Cezası

EMINÖNÜ’de taksilerde inceleme yapıldı. Denetimlerde 8 taksiciye toplam 5 bin 33 lira idari para cezası kesildi. Emniyet kemeri takmadığı için ceza alan taksi şoförü Serkan Gülcüler, “Emniyet kemeri takmadık. 436 lira cezası var. Yapacak bir şey yok, haklılar. Koltuğu taksaydım” dedi. kemer olsaydı her şey daha iyi olurdu.”

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü Sivil Trafik Ekipleri ekipleri, Eminönü’nde taksilerde kontroller gerçekleştirdi. Kontroller sırasında taksi şoförlerinin belgeleri kontrol edildi. Toplamda diğer 8 taksi şoförüne; 4’ü kemer takmamaktan, 3’ü telefonda konuşmaktan ve 1’i tabelaya uymamaktan olmak üzere toplam 5 bin 33 lira ceza kesildi.

Emniyet kemeri takmadığı için ceza alan taksi şoförü Serkan Gülcüler, “Emniyet kemeri takmadık, 436 lira cezası var, yapacak bir şey yok, haklılar. Taksaydım” dedi. emniyet kemeri olsaydı her şey daha iyi olurdu.” Telefonla konuştuğu için durdurulan taksi şoförü, “Müşterimin bir tanıdığını aradım, yer sordum. Böyle bir şey oldu. 20 yıllık ehliyetim var ve ilk defa ceza alıyorum” dedi. “

baykanhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu