Haber

BESTSELLER Deprem Bölgesini Desteklemeye Devam Ediyor

BESTSELLER, büyük deprem felaketinin ardından Adıyaman ve Kahramanmaraş’ta 200 aileye barınma sağlayan konteyner kentler kurarak sektöre ayak uydurmaya devam ediyor. BESTSELLER Ülke Yöneticileri, markanın deprem bölgesinde kurduğu konteyner kenti ziyaret ederek desteklerini sürdürdü.

Jack & Jones, Only, Vero Moda gibi bir çok ünlü giyim markasını bünyesinde barındıran ve 30 yıldır Türk hazır giyim sektörünün ihracatının gelişimine katkı sağlayan BESTSELLER firması, ilk günden bu yana ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmalarına devam ediyor. 11 ili etkileyen doğal afet sonrası bölge. BESTSELLER, son 4 ayda Adıyaman ve Kahramanmaraş’ta banyo ve mutfakların yanı sıra oyun alanları da dahil olmak üzere toplam yaklaşık 40 bin metrekare alanda 200 adet konteyner konuttan oluşan şehirlerin kurulmasını sağladı.

Yerel gönüllüler ve ilgili kurumlarla bölgenin çeşitli ihtiyaçlarına yardım eli uzatan BESTSELLER, temel ihtiyaç maddelerinden oluşan yardım paketlerinin yanı sıra yapağı, çocuk kıyafetleri gibi giyim yardımları göndererek başlattığı yardımlarını konteyner kentler oluşturarak sürdürdü. acil ihtiyaçların ortasında olan mont, bere ve çoraplar. Geçen hafta Kahramanmaraş’taki konteyner kenti ziyaret eden BESTSELLER üst düzey yöneticileri Ömer Kansu, Güzide Anıl, Kerem Emre ve Murat Apaydın, depremin ilk gününden bu yana devlete ait STK’lar ve gönüllülerle iş birliği içinde olduklarının ve bundan sonra da bundan sonra da devam edeceklerinin altını çizdiler. ihtiyaçlar ve eksiklikler giderilinceye kadar yardım eder. . BESTSELLER, 1999 Düzce depreminde konteyner konutlardan oluşan bir yaşam şehri kurmuştu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu