Haber

Başkan Yüce’den ‘Doğru adımlarla devam’ mesajı

SAKARYA (İGFA) –Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Şanlı, Karakamış ve Karadere mahallelerini ziyaret etti.

Mahalle sakinleriyle bir araya gelerek talep ve önerilerini dinleyen Önder Ekrem Yüce’ye Karakamış Mahalle Muhtarı Mesut Arslan ve Karadere Mahalle Muhtarı Ferruh Akıncık eşlik etti. ‘Doğru adımlarla devam’ vurgusu yapan Büyük, 14 Mayıs’ta vatandaşların attığı temellerin çok değerli olduğunun altını çizdi.

Başkan Ulu, Sakarya’nın her noktasına hizmet etmek için canla başla çalıştıklarını, Türkiye’nin Asrın Sakarya’sını inşa etmek için seferber olduklarını söyledi.

Başkan Aziz, “Cumhurbaşkanımızın liderliğinde 21 yıldır çalışma ve hizmet politikamız devam ediyor. Şehirlerimizi yeniden inşa ediyor, restore ediyor ve başta savunma sanayi, dış politika ve güç olmak üzere her alanda ülke olarak çok değerli atılımlar yapıyoruz. Başarılarımızın ve istikrarımızın devamı ile Türkiye Yüzyılı ülkemiz için yeni bir büyüme dönemi olacak ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın güçlü liderliğinde ülkemiz hedeflerine ulaşacaktır. Hemşerilerim Karadereli ve Karakamışlı kardeşlerimin 14 Mayıs’ta doğrudan tercihlerini yapacaklarına inanıyorum.”

merzifon-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu